20 kV Elektrikçi Bareti

ANSI Z.89.1 satandartlı Alman Malı ENHA Rockman Model izole baretler bu test esnasında 30.000 Volt enerjiye maruz kalır ve 20.000 Volt olarak sertifikalandırlır. Elektrikçi baretler aynı zamanda EN 50365 standartında test edilmiştir. CE belgeli olan baret ayrıca EN 397 belgelidir. Elektrikçiler için özel üretilmiştir. 
Firmamız 2005 yılından beri Alman Enha Firmasının elektrikçi bareti Türkiye mümessilliğini yapmaktadır. Genellikle başta beyaz renk olmak üzere, sarı, kırmızı ve mavi renklerde ithalatını yapmaktayız.  
Enerji Emilimi Sağlayan Kalıp
20 kV elektrikçi bareti önemli kuvvette çarpma ve güçlü etkilere karşı enerjiyi emecek şekilde üretilen izole baret kafesinin oluşturulması esnasında, Formula 1 araçlarının da üretiminde kullanılan yeni yöntemlerden faydalanılmıştır. Klasik baretler çok az miktarda enerji emilimi sağlar ve kuvvetli cisim çarpmalarının şiddeti baret baş çevre bandı üzerine biner.
Daha fazla hafiflik ve ferahlık
Modern teknoloji ile üretilen elektrikçi baretleri hem daha hafif hem de klasik baretlere göre gücü daha fazla arttırılmıştır. Bu sayede daha konforlu ve güvenlidir.
Yüksek Verimlilik
Bütün baretlerde gereksinim duyulan yağmur kanalları ve 30 mm genişliğinde baret akseseuarların monte edilebilmesi için delikler bulunmaktadır. İzole baretler, baş aşağı dahi muhafaza edilse bile çizilmeye dayanıklı olması için üst kısımları mat olarak üretilmiştir. Baretin baş çevre bandı klipslerinin kenarları, baret başa tam olarak ortalamadan giyilmesi halinde bile başın hiçbir sivri ve keskin kenara temasını önleyecek şekilde izole baretin içine gömülebilmektedir.
Kaydırmaz Baş Bandı
Elektrikçi bareti, özel olarak açılandırılmış ve benzer baretlerde ender olarak kullanılan kaydırmaz, başa tam oturan ve son derece zor pozisyonlarda çalışmaya imkan veren baş bandı ile donatılmıştır. Geleneksel baretlerde zor pozisyonlarda çalışmak için baş çevre bandı genişleterek ense bölgesine kadar çekilir. Ancak bu husus kullanıcının her yukarı bakışında baretin öne kaymasına sebep olur.
30 kV izole baret
elektrikçi bareti