izole sehpa

Ürün Kodu : 580115

İzole sehpa, 66 kV ve daha az nominal voltaj bulunan bölgelerde yapılacak manevralarda, bakım ve onarım çalışmalarında diğer güvenlik donanımları ile birlikte kullanıldığında koruma sağlar. 
İzole sehpa sertleştirilmiş polietilenden üretilmiş ve UNE-204001 standartlarına uyumludur.

66 kV'ya kadar izolasyon sağlar. Class 6 korumalıdır.
Pürüzlü yüzeyi kaydırmazlık sağlar.
Ayaklarına yerleştirilen plastik uçlar taburenin yerde sabit tutunmasını sağladığı gibi aynı zamanda taburenin yıpranmasını da önler.
Ayrıca izole halı üzerinde kullanıldığında halının deforme olmasını da engeller. İzole taburenin ayakları alt kısma doğru 57X57 cm genişliğine ulaşır. Bu sayede üzerindeki kişinin devrilme riski azalır.
Dengeli, darbelere dayanıklı ve kaydırmaz özelliktedir.
Ölçüleri (cm):
Platform : 52x52, Ayak Uzunluğu : 57x57 Yükseklik : 30 cm, Ağırlık : 3 Kg

Yüksek darbe direnci, Yüksek denge, Yüksek kayma direnci

İZOLE TABURE KULLANIM KLAVUZU
İzole tabure özellikle elektrik riskinden korunmak amacıyla üretilmiştir.  

Depolama : Taburelerin deforme olmaması ve kirlenmemesi için kuru ve temiz bir ortamda saklanması tavsiye edilir. Güneş ışığı ve ısı kaynaklarından uzak tutulmalıdır (Örneğin ısıtma boruları, kalorifer radyötörü). -10 ile 35 derece arasında depolanması tavsiye edilir.
Nakliye : İzole tabure nakliye esnasında ürünün çizilme ve delinmelere karşı dikkatli taşınması gereklidir. Ürünlerin araçta hareket etmeyecek şekilde yerleştirilmesi ve üzerine ağır ve sivri cisimlerin konulmaması gereklidir.
Kullanım : Her kullanımdan önce ürünü öncelikle gözle kontrol edin. Herhangi bir şüpheniz varsa ürünü kullanmayın ya da bu konuda uzman bir kişiye gösterin. Gerekiyorsa ürün bir uzman tarafından test edilmelidir. Yağmur altında ve nemli ürünler kullanılmamalıdır. Elektrik riski bulunan yerlerde ilave korunma donanımlarıyla birlikte kullanılmalıdır (Örneğin elektrikçi bareti, manevra ıstakası, izole eldiven vb.). Güneş ışığına, yağa, ısıya, kimyasallara gereğinden fazla maruz bırakılmamalıdır. Bu tür etkilerden sonra en kısa sürede temizlenmelidir. Ürünün ayakları gerektiğinde kolay taşınabilmesi için çıkarılabilir. Her kullanımdan önce ayakların düzgün ve kilitli olduğunu kontrol edin. Ürüne aşındırıcı bir kimyasal bulaştı ise ürün en kısa sürede beyaz sabun gibi aşındırıcı olmayan bir ürünle temizlenmelidir.

izole sehpa izole tabure yg tabure 36 kV sehpa
sofamel izole sehpa catu sehpa