KİŞİSEL VOLTAJ DEDEKTÖRÜ D-TUERİ

D-Teuri Pro, kullanıcı tehlikeli bölgeyi terketmediği sürece uyarı veren akıllı bir kişisel voltaj dedektörüdür. Klasik voltaj dedektörleri her zaman kullanılmalıdır. Bu kişisel ürün sadece ilave güvenlik için üretilmiştir. 10 saniye boyunca hareket algılamazsa bekleme moduna geçer.
Gerek baret içine gerekse de baret dışına montajı çok kolaydır. Tüm baretlere uygun montaj aparatı bulunmakadır.
D-Teuri dedektörü Sofamel firması Arge departmanı tarafından 5 yıllık bir süre içinde dizayn edilmiş ve geliştirilmiştir. Bu süre içinde ürün sektör profesyonelleri tarafından elektrik iletim ve dağıtım hatlarında test edilmiştir.
En ufak bir hareketinizde ürün aktif hale gelir
Dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan firmalar, oldukça sık yaşanan ciddi elektrik kazalarına karşı çalışanlarını koruyacak bir çözüm aradılar. Kişisel voltaj dedektörü, ciddi tehlikelere karşı şimdiye kadar benzeri görülmemiş şekilde kesin çözüm bulan bir üründür.

D-Tueri kişisel voltaj dedektörü kullanıcıyı çok yönlü olarak farklı alanlardan gelebilecek elektrik riskine karşı koruma sağlar.
Kullanıcı 7,9 kV ile 69 kV arasında elektrik bulunan bir alana girdiğinde, 7,9 kV'ta 2 metre mesafeden, 69 kV'ta ise 5 metre mesafeden, kullanıcıyı tehlikeli bölgeye girdiği yönünde uyarır. Tehlikeli alanda kalmaya devam ettiği süre boyunca da uyarı vermeye devam eder. Akıllı yaklaşma algılama sistemi haraketlerinizi algılayıp voltaja yaklaşma hızınıza göre uyarı verir.

Dağıtım, Dönüşüm ve Havai Hatlarda kullanılabilen Kişisel Voltaj Dedektörü
Kullanım Aralığı : 7,9 - 69 kV
Kullanım Frekansı : 50/60 Hz
Su Koruma : IP 65 Toz geçirmez ve her yönden gelebilecek basınçsız ve tazyiksiz sulara karşı koruma sağlar.
Işık Gücü : 2 Watt
Güç Kaynağı : Li ion Pil  3,7 Volt 1.050 mAh
USB Şarj Kablosu ile birlikte izole kutu içinde temin edilir

soamel eldiven
sofamel neon lambalı ıstanka
sofamel kişisel voltaj dedektörü

İlginizi çekeblecek diğer ürün :